Giriş
  • Dap Royal Center, Maltepe/İSTANBUL
  • Telefon: + 0216 604 58 26
  • info@resithukuk.com
Giriş

Hukuki
Danışmanlık
Sistemi

HUKUK , İCRA VE CEZA DAVALARINDA PRATİK ÇÖZÜMLER

Randevu oluştur

E-posta Adresiniz:veya

GSM Numaranız:Randevu oluşturmak için takip etmeniz gereken adımlar:

Alanında uzman avukatlar ile yazılı, sesli veya görüntülü bir şekilde dilediğiniz tarih, saat aralığında görüşebilmek için şu adımları takip ederek sistemeye kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.

  • Kayıt ol
  • Görüşmek istediğiniz alanı seçin
  • Görüşmek istediğiniz alanla ilgili uzman avukatı seçin
  • Danışmak istediğiniz konuyu kısaca açıklayıp varsa ilgili bilgi ve belgeleri görüşmemizden önce ilgili Avukata iletin
  • Ödeme yapın
  • Görüntülü , sesli veya yazılı danışmanlık için hazırsınız

01. Kayıt ol

Sisteme cep telefonu numaranız ile kaydınızı yapın.

Detaylı

02. Uzman avukatınızı seçin

Görüşmek istediğiniz avukatı seçin ve devam edin.

Detaylı

03. Bilgi ve belgeleri ilgili avukatınıza iletin

Bilgi ve belgeleri görüşmenizden önce avukatınıza iletin.

Detaylı

04. Ödeme yapın

Belirlenen ödemeni yapdıktan sonra bilgilendirme SMS`i al

Detaylı

05. Avukatınız ile görüşme yapın

Avukatınız ile online görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı

Sıkça Sorulan Sorular

Reşit Hukuk & Danışmanlık hukuki danışmanlık sistemi, avukatlık hizmeti veya hukuk danışmanlık hizmeti ihtiyacınızı, yazılı, sesli veya görüntülü bir şekilde teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklar aracılığıyla gidermeye çalışmaktadır. Sesli görüşme yoluyla danışmanlık almak istemeniz halinde internete ihtiyacınız kalmaksızın doğrudan telefon numaranızla sizinle iletişime geçmekteyiz. Yazılı danışma sistemimizde ise, mail veya mesaj yoluyla kolayca danışabilirsiniz. Görüntülü danışmanlık sistemimizde ise, internetinizin bulunması bir zorunluluk olup, görüşme sağlayacağınız cihazınız bilgisayar, tablet veya cep telefonu olabilir. Dilediğiniz gün ve saati ''Randevu Oluştur'' sistemimizden seçerek randevunuzu kolayca oluşturarak istediğiniz konuda tarafımızdan hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Hukuki danışmanlık sistemi, özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde daha iyi idrak ettiğimiz üzere yüz yüze görüşmenin her daim mümkün olmadığı dönemler dünyanın her döneminde olmuştur. Teknoloji çağı olan 21. yüzyılda bu durumun avantajlarını kullanarak müvekkillerimize bu noktada daha kolay bir şekilde danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, bu sistem normalde kredi kartı ile yapamayacağınız ödemeleri, sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapabilmeyi sağlar.

Online görüşme seçiminize göre Zoom, Skype, WhatsApp veya Facetime üzerinden gerçekleştirilebilir. Taraflar görüşme saatinden 1 saat öncesine kadar karşılıklı anlaşarak görüşülecek uygulamayı revize edebilir.

Reşit Hukuk & Danışmanlık Bürosu olarak avukatlarımızın her birinin çalıştığı ve uzmanlaştığı alan farklılık göstermektedir. Bu doğrultuda öncelikli olarak danışmak istediğiniz konunun hangi alana girdiğini belirlemelisiniz. Örneğin Ceza Hukuku alanında bir konuda danışmak istiyorsanız ceza hukukunu seçmelisiniz. Bu alanı seçtiğinizde ofisimiz avukatlarından ceza hukuku alanında uzman avukatlarımız sistemde görünecektir. Bu noktada sistemde birden fazla avukat çıkması halinde tarafınıza görüşme yapmak istediğiniz avukatı seçme imkanı sunulacaktır.

Avukatınızla yaptığınız görüşmeler canlı yapıldığından herhangi bir şekilde sesli veya görüntülü olarak kayıt altına alınmamaktadır.

Avukatınızla yaptığınız görüşmeler veya bu görüşmelerin içeriği Avukat Müvekkil ilişkisi çerçevesinde Gizlilik yükümlülüğü kapsamında ve yine KVKK gereğince herhangi bir şekilde 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.

Kredi kartı veya banka kartınızla yapacağınız ödemeler 256Bit SSL ile 3D Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.

Belirlenen randevu saatinden 24 saat öncesine kadar sözleşmeyi iptal etmeniz halinde ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretini eksiksiz olarak iade alma hakkına sahipsiniz. İadeler işlem yapılan kartın kredi veya banka kartı olmasına ve provizyon işlemlerine göre 3 ile 14 iş günü içinde gerçekleşir. Görüşme saatine 24 saatten az süre kalması durumunda yapılan iptallerde danışmanlık ücreti iade edilmez. İade edilmeme nedeni ise, avukatlarımız danışmak istediğiniz konuyla ilgili hazırlıklarını yapacak olup ve tüm randevu planlamasını sizin almış olduğunuz randevuya göre yapacaktır. Bu planlamayı ve hazırlığı yaparken önemli bir vakit harcandığından randevu saatine 24 saatten az bir süre yapılan iptaller de iade gerçekleşmeyecektir.